ÖVRIGT / Diverse / Islåda 12555169
nr 1255 5169
Islåda
med Zinkinsats, mahogny, Tidigt 1900-tal. Längd: 44, djup: 28 cm, höjd: 28 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:17:41
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)